Wybrany wątek opinii
Jakby durny EPEC miał ceny dla normalnych ludzi, to by się podłączali. A nie że opłata stała parę stów co miesiąc cały rok. Za samą opłatę stałą można kupić wegla/pelletu na całą zimę i to z grzaniem ciepłej wody!!! A co dopiero mówić o pełnym rachunku zawierającym rzeczywiste grzanie.
Do moderacji
Odpowiedz
20
10
@epec_srepec - Gdzie ty człowieku masz taką opłatę? Ja w całym zeszłym sezonie zużyłem 11gj energii cieplnej, co daje 1300 PLN na rok. Mieszkanie 55m2
Do moderacji
Odpowiedz
0
0