UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W slamsach właśnie mieszkają Ci co nie mają możliwości sobie w razie potrzeby napalic w piecu i ogrzać dom czy też mieszkanie. Dużo lepiej byłoby mieć jeszcze możliwość podgrzania wody czy też ugotowania na kuchni jak to wcześniej bywało w normalnym domu. Dziś jesteśmy zdania na gaz lub ogrzewanie miejskie i to jest zły kierunek bez jakiejkolwiek możliwości ogrzania czy też ugotowania posiłków. Wystarczy tak nie wiele żeby zrozumieć że jak bardzo jesteśmy uzależnieni od zewnętrznych źródeł energii. Czas włączyć myślenie i zacząć projektować budynki z kominami dumnymi żeby mieć zabezpieczenie i możliwość być nie zależnym.
EGPITU