UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak człowieniu... za rządów partii POPiS Polska cały czas jest w czołówce najdroższej energii w Europie (czyli też na świecie? -w Chinach jest pewnie > 2x, 4x... tańsza). Energia jest w tej cywilizacji podstawową walutą - jest potrzebna dziś do wszystkiego.

WolneMedia.pl