A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@A_L - To jeszcze coś Ci wyjaśnię. Piesi nie tylko nie ufajcie kierowcom i kierowcy pieszym, ale Szanowni piesi, nikt nie zwolnił Was z obowiązku upewnienia się, że droga jest bezpieczna. Macie dalej obowiązek przed wejściem na pasy upewnić się, że nie stworzycie niebezpieczeństwa, samochód ma 1 t, 2 t i nie zatrzyma się w sekundę, a wy tak. Nic nie zwalnia z myślenia. Pieszy przed wejściem na jezdnię musi upewnić się że nie stworzy zagrożenia dla siebie i innych. Kierowcy to wiedzą.
@Zmotoryzowany - To są kierowca jasnowidz.
Powiesz to Św. Piotrowi na bramie i z dumą że masz racje zostaniesz strącony na dół :)
Napiszcie co się stało się na Teatralna/Nowowiejska 🤣
Pieszym, którzy tak uwierzyli w swoje pierwszeństwo, radzę sobie zadać pytanie : Kogo będzie bardziej bolało?
Teraz są ferie więc ograniczenie do 40 jest bezzasadne przy szkole.
Za każde nagłe wtargnięcie pieszego na przejście odpowiada policja która egzekwuje przepis o pieszeństwie pieszego.
@Mieszkaniec Elbląga - Wiele razy stoję i czekam aż osoba która zbliża się do przejścia dla pieszych przechodzi dalej chodnikiem.
Największym problemem pieszych jest to, że nie patrząc na drogę wchodzą. Nawet się nie obejrzą żeby dać znać kierowcy, że chcą wejść na przejście. Dla mnie jak jestem na nogach ZAWSZE nawiązuje czy staram się nawiązać kontakt wzrokowy z kierowcą gdy ten się zbliża i on WIE, że chce wejść na jezdnię.
Pierwszeństwo pierwszeństwem ale kierowca ma 4 blachy wokół siebie, pieszy nie.
Oczywiście winny wszyscy, tylko nie kierowcy. Nawet jak masz pierwszeństwo, to jesteś winny, bo zaufałeś, że niewinny kierowca będzie jechał zgodnie z prawem. Rowerzyści, piesi, tramwajarze - wszyscy źli, tylko kierowcy dobrzy.
Koniec kropka - pałka kreska pajacyk