45
22.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na tej ulicy pieszy idzie prosto i raptownie wchodzi na jezdnie nie patrząc, czy auto nadjeżdża w ogóle. Mozna zwalniać ale i tak się nie wyrobi. Ja miałam człowieka 2cm od maski i 10na h
(2026.01.22)

info

2  
  3
jacy biedni kierowcy. wszyscy ich doją, parkować nie ma gdzie, prędkość ograniczona. piesi nie dość, że nie pozwalają parkować na chodnikach, to jeszcze domagają sie pierwszeństwa na przejściu. jak tu zyć?
(2026.01.22)

info

7  
  2
@A_L - odkryłeś Amerykę :-))))))
grad (2026.01.22)
@jjj - a ty zbytnio wierzysz swojej znajomości ortografii
katon (2026.01.22)
czemu tutaj jest wysyp bezrobotnych w komentarzach?
(2026.01.22)
Jasnowidz?
(2026.01.22)
chodzą jak święte krowy a potem płacz samochòd sie wyklepie i co z tego ze pieszy ma pierwszeństwo jak można skończyć na wòzku ludzie myślcie
(2026.01.22)

info

3  
  7
@jjj - Chyba "wierzą":)
hm hm (2026.01.22)
Kasiu... walcz, nie daj się CZEKAMY!
Jakś (2026.01.22)

info

5  
  0
Kiedy zaczniecie karać tych naćpanych, pijanych i po prostu złych kierowców. I to porządnie!!! Do więzienia!!
(2026.01.22)

info

5  
  1