UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście winny wszyscy, tylko nie kierowcy. Nawet jak masz pierwszeństwo, to jesteś winny, bo zaufałeś, że niewinny kierowca będzie jechał zgodnie z prawem. Rowerzyści, piesi, tramwajarze - wszyscy źli, tylko kierowcy dobrzy.