UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście winny wszyscy, tylko nie kierowcy. Nawet jak masz pierwszeństwo, to jesteś winny, bo zaufałeś, że niewinny kierowca będzie jechał zgodnie z prawem. Rowerzyści, piesi, tramwajarze - wszyscy źli, tylko kierowcy dobrzy.