UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mieszkaniec Elbląga - Wiele razy stoję i czekam aż osoba która zbliża się do przejścia dla pieszych przechodzi dalej chodnikiem. Największym problemem pieszych jest to, że nie patrząc na drogę wchodzą. Nawet się nie obejrzą żeby dać znać kierowcy, że chcą wejść na przejście. Dla mnie jak jestem na nogach ZAWSZE nawiązuje czy staram się nawiązać kontakt wzrokowy z kierowcą gdy ten się zbliża i on WIE, że chce wejść na jezdnię. Pierwszeństwo pierwszeństwem ale kierowca ma 4 blachy wokół siebie, pieszy nie.

Grz_K

Anuluj