Wybrany wątek opinii
Skoro pieszy ma pierwszeństwo, to ZAWSZE kierowa jest i będzie winny. Nie ma tu co gdybać. To kierowa ma zachować ostrożność i być czujny w każdej sekundzie. Koniec kropka.
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
Powiesz to Św. Piotrowi na bramie i z dumą że masz racje zostaniesz strącony na dół :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Koniec kropka - pałka kreska pajacyk
Do moderacji
Odpowiedz
1
0