Wybrany wątek opinii

Skoro pieszy ma pierwszeństwo, to ZAWSZE kierowa jest i będzie winny. Nie ma tu co gdybać. To kierowa ma zachować ostrożność i być czujny w każdej sekundzie. Koniec kropka.
(2026.01.22)
Powiesz to Św. Piotrowi na bramie i z dumą że masz racje zostaniesz strącony na dół :)
pilafek4 (2026.01.22)
Koniec kropka - pałka kreska pajacyk
(2026.01.22)
Powrót do komentarzy