UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@A_L - To jeszcze coś Ci wyjaśnię. Piesi nie tylko nie ufajcie kierowcom i kierowcy pieszym, ale Szanowni piesi, nikt nie zwolnił Was z obowiązku upewnienia się, że droga jest bezpieczna. Macie dalej obowiązek przed wejściem na pasy upewnić się, że nie stworzycie niebezpieczeństwa, samochód ma 1 t, 2 t i nie zatrzyma się w sekundę, a wy tak. Nic nie zwalnia z myślenia. Pieszy przed wejściem na jezdnię musi upewnić się że nie stworzy zagrożenia dla siebie i innych. Kierowcy to wiedzą.

Mieszkaniec Elbląga

Anuluj