Wybrany wątek opinii

Jeżdżąc po Elblągu często widzę jak jeden na z samochodów zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych a drugi z naprzeciwka jedzie jakby nigdy nic !!! Powinno się ostro karać takich ludzi.
Kierowca autobusu (2026.01.22)
@Kierowca autobusu - ZGADZAM SIE !! powinno sie karac tych, ktorzy zatrzymuja sie przed przejsciem dla pieszych, ktorzy po prostu widza pieszego idacego wzdluz jezdni, a przejscie jest za 5m. TAK, ich trzeba karac.
Zmotoryzowany (2026.01.22)
@Zmotoryzowany - Ciebie należy też karać za wypisywanie mondrości z kalosza.
(2026.01.22)
@Zmotoryzowany - Dokładnie, mi się wydaje że powinno się karać wszystkich kierujących i pieszych za wszystko, za to że chodzą, za to że jeżdżą i za to że oddychają.... Karać bezwzględnie!!!!
Jajeczko (2026.01.22)
@Kierowca autobusu - Jeżdżąc po Elblągu często widzę jak kierowcy autobusów łamią przepisy wyjeżdżając z zatok autobusowych bez upewnienia się czy mają wolne. Nagminnie przejeżdżają również na czerwonym.
Xyzet (2026.01.22)
@Zmotoryzowany - To są kierowca jasnowidz.
mamma (2026.01.22)
Powrót do komentarzy