A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Takie to inwestowanie, że to finały pucharu Polski, duża ranga wydarzenia. Za tymi drużynami jeżdżą kibice i to nie w ilości 30 osób. Część osób przyjedzie tylko na finał, ale będzie też spore grono kibiców, którzy przyjadą do Elbląga na weekend. Te osoby wynajmą pokój w hotelu, muszą coś zjeść, czyli pójdą do elbląskich restauracji, może i pubów. A może jak im się spodoba to wrócą w sezonie letnim, żeby lepiej poznać Nasze wspaniałe miasto i jego okolice. To jest właśnie to inwestowanie.
@Ploterek - Tak jak przyjeżdżają po Pytaniu na śniadanie :D pojedź na starówkę do Gdańska nawet w tygodniu i zobacz ilu jest tam turystów, potem wróć do Elbląga :D oni wszyscy przejezdzaja s7 koło Elbląga i spytaj dlaczego nie zajeżdżają do naszego miasta :D i czy turniej siatkówki kobiet ich do tego przekona :D
Dobra, czy dowiemy się wreszcie jak wygląda ekwiwalent promocji brutto/netto za goszczenie za niegospodarnie niskie stawki korzystania z hali drużyny z Ukrainy?! 50 złotych za trening; śmiech przez łzy. To półtorej godziny pracy jednego człowieka. A gdzie reszta? Prąd, woda, CO, środki czystości, koszty stałe? Gdzie radni bezradni?!
@beatle - Ta Elbląg sportem stoi.. gotowi na co?.. stadianu od ll Wojny Światowej nie mogą nigdzie zbudować a to miał byĉ na A8,a to na Krakusa, pòźniej gdzieś na Okólniku, - lepszy mają już w Kurniku, ładny mają też w Ostródzie, u nas idzie jak po grudzie. Trawy zrobiĉ nie potrafią, ktoŝ ją grzeje już pół wieku - wiciąż jęzorem tylko. kłapią- jak zrozumieć ich człowieku ?
Tak. Spotkałem ludzi w górach.... Bardzo im się podoba Elbląg i na wakacje chętnie tu przyjeżdżają cyt. Świetna baza wypadową a i same miasto ładne i ciekawe... A, że dużo ludzi interesuje się siatkówka to min. Kojarzą miasto z finału P. P.