UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Takie to inwestowanie, że to finały pucharu Polski, duża ranga wydarzenia. Za tymi drużynami jeżdżą kibice i to nie w ilości 30 osób. Część osób przyjedzie tylko na finał, ale będzie też spore grono kibiców, którzy przyjadą do Elbląga na weekend. Te osoby wynajmą pokój w hotelu, muszą coś zjeść, czyli pójdą do elbląskich restauracji, może i pubów. A może jak im się spodoba to wrócą w sezonie letnim, żeby lepiej poznać Nasze wspaniałe miasto i jego okolice. To jest właśnie to inwestowanie.
Ploterek