Wybrany wątek opinii
Elbląg sportem STOI - super!!!
Do moderacji
Odpowiedz
18
6
@beatle - Ta Elbląg sportem stoi.. gotowi na co?.. stadianu od ll Wojny Światowej nie mogą nigdzie zbudować a to miał byĉ na A8,a to na Krakusa, pòźniej gdzieś na Okólniku, - lepszy mają już w Kurniku, ładny mają też w Ostródzie, u nas idzie jak po grudzie. Trawy zrobiĉ nie potrafią, ktoŝ ją grzeje już pół wieku - wiciąż jęzorem tylko. kłapią- jak zrozumieć ich człowieku ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
3