Wybrany wątek opinii

Elbląg sportem STOI - super!!!
beatle (2026.01.20)
@beatle - Ta Elbląg sportem stoi.. gotowi na co?.. stadianu od ll Wojny Światowej nie mogą nigdzie zbudować a to miał byĉ na A8,a to na Krakusa, pòźniej gdzieś na Okólniku, - lepszy mają już w Kurniku, ładny mają też w Ostródzie, u nas idzie jak po grudzie. Trawy zrobiĉ nie potrafią, ktoŝ ją grzeje już pół wieku - wiciąż jęzorem tylko. kłapią- jak zrozumieć ich człowieku ?
Sportowcy - ratuszowcy (2026.01.21)
Powrót do komentarzy