UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ploterek - Tak jak przyjeżdżają po Pytaniu na śniadanie :D pojedź na starówkę do Gdańska nawet w tygodniu i zobacz ilu jest tam turystów, potem wróć do Elbląga :D oni wszyscy przejezdzaja s7 koło Elbląga i spytaj dlaczego nie zajeżdżają do naszego miasta :D i czy turniej siatkówki kobiet ich do tego przekona :D