UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak. Spotkałem ludzi w górach.... Bardzo im się podoba Elbląg i na wakacje chętnie tu przyjeżdżają cyt. Świetna baza wypadową a i same miasto ładne i ciekawe... A, że dużo ludzi interesuje się siatkówka to min. Kojarzą miasto z finału P. P.