UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takie to inwestowanie, że to finały pucharu Polski, duża ranga wydarzenia. Za tymi drużynami jeżdżą kibice i to nie w ilości 30 osób. Część osób przyjedzie tylko na finał, ale będzie też spore grono kibiców, którzy przyjadą do Elbląga na weekend. Te osoby wynajmą pokój w hotelu, muszą coś zjeść, czyli pójdą do elbląskich restauracji, może i pubów. A może jak im się spodoba to wrócą w sezonie letnim, żeby lepiej poznać Nasze wspaniałe miasto i jego okolice. To jest właśnie to inwestowanie.

Ploterek

Anuluj