Wybrany wątek opinii
Jakie to jest inwestowanie w sport? Jakiś turniej kobiet? A my mamy swoją drużynę w tym turnieju? Wygra drużyna X i co da to Elblagowi? Elblag coś promuje tym turniejem? A jak to co?
Do moderacji
Odpowiedz
7
16
Polecam trening szarych komórek, przeczytanie artykułu ponownie. A jest substancja szara?
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Takie to inwestowanie, że to finały pucharu Polski, duża ranga wydarzenia. Za tymi drużynami jeżdżą kibice i to nie w ilości 30 osób. Część osób przyjedzie tylko na finał, ale będzie też spore grono kibiców, którzy przyjadą do Elbląga na weekend. Te osoby wynajmą pokój w hotelu, muszą coś zjeść, czyli pójdą do elbląskich restauracji, może i pubów. A może jak im się spodoba to wrócą w sezonie letnim, żeby lepiej poznać Nasze wspaniałe miasto i jego okolice. To jest właśnie to inwestowanie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Ploterek - Tak jak przyjeżdżają po Pytaniu na śniadanie :D pojedź na starówkę do Gdańska nawet w tygodniu i zobacz ilu jest tam turystów, potem wróć do Elbląga :D oni wszyscy przejezdzaja s7 koło Elbląga i spytaj dlaczego nie zajeżdżają do naszego miasta :D i czy turniej siatkówki kobiet ich do tego przekona :D
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Tak. Spotkałem ludzi w górach.... Bardzo im się podoba Elbląg i na wakacje chętnie tu przyjeżdżają cyt. Świetna baza wypadową a i same miasto ładne i ciekawe... A, że dużo ludzi interesuje się siatkówka to min. Kojarzą miasto z finału P. P.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0