UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobra, czy dowiemy się wreszcie jak wygląda ekwiwalent promocji brutto/netto za goszczenie za niegospodarnie niskie stawki korzystania z hali drużyny z Ukrainy?! 50 złotych za trening; śmiech przez łzy. To półtorej godziny pracy jednego człowieka. A gdzie reszta? Prąd, woda, CO, środki czystości, koszty stałe? Gdzie radni bezradni?!