UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@beatle - Ta Elbląg sportem stoi.. gotowi na co?.. stadianu od ll Wojny Światowej nie mogą nigdzie zbudować a to miał byĉ na A8,a to na Krakusa, pòźniej gdzieś na Okólniku, - lepszy mają już w Kurniku, ładny mają też w Ostródzie, u nas idzie jak po grudzie. Trawy zrobiĉ nie potrafią, ktoŝ ją grzeje już pół wieku - wiciąż jęzorem tylko. kłapią- jak zrozumieć ich człowieku ?
Sportowcy - ratuszowcy