UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak. Spotkałem ludzi w górach.... Bardzo im się podoba Elbląg i na wakacje chętnie tu przyjeżdżają cyt. Świetna baza wypadową a i same miasto ładne i ciekawe... A, że dużo ludzi interesuje się siatkówka to min. Kojarzą miasto z finału P. P.


Anuluj