51
19.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Jacyna - prowokatorze a sądzisz że gdyby to był wałek Orkiestra grałaby tyle lat?wyjmij głowe z pryzmy śniegu bo komórki zamarzają
jawamkaczoraniewybieralem (2026.01.19)
@Jacyna - Jaki to z PiSem. Mają i mieli łeb na karku. Teraz nie można z tego już nic ściągnąć.
(2026.01.19)
Ale czego mam się wstydzić? Pytania o finansowanie? O jawność?
Tralala (2026.01.19)
ale bzdurny argument zwolenników. Nie płacisz nie korzysta. Ja nie wspieram wośp nie popieram ale ze sprzetu skorzystam bo skoro ejst w szpitalu to znaczy że jest ze spzitala NFZ ZUS opłacam, podatki płacę a obowiazkiem państwa jest zapewienie obywatelom leczenia i kropka. To czy chce czy nie nie ważne, i tak musza mnie wyleczyć tym sprzeete który jest i nie obchodzi mnie nakjejka na sprzecie hehe nie wspieram korzystam i dobrze mi z z tym. Prosze mnie leczyć z nakljeką wośp pomimo żę mam ich w nmosie haha jak oni nam to my im, pełna hipkryzja z mojej strony a jaak :) mam byc zdrowy!
(2026.01.19)

info

13  
  5
Idę na operację lekarz mnie tnie nożami z niemiec za chwilę bierze skalpel made in wośp i co? ja mówię stop, nie korzystam hahah a on do mnie: Ok spoko hahaha mi to powiewa skąd jest sprzęt nie daję i korzystam jak ukry :)
(2026.01.19)

info

8  
  4
No bo nie chcą korzystać z tych Świąt ale skoro zamykają zakład pracy to siedzą wtedy w domu. Co za idiotyczne porównanie. Korzystaj więc ze sprzętu WOŚP i opluwaj zbiórkę. Poczujesz się wtedy pod takim respiratorem czy innym urządzeniu o niebo lepiej a i tak sprzęt trafi do Ciebie.
(2026.01.19)
uwierz że wielokrtonie błagałem szefa aby otworzyłem dla mnie i kolegi firmę w czasie świat bo wiecej bym zarobił ale nie mógł i co? jak przypda jakies św. w środku tygodnia to bez sensu rozbicie rytmu, moze urzedasom i robolom to się podoba nie mnie jak lubię swoją pracę i moge pracowąc 5 dni w tyg 22 dni w mc zaliczać to podstawa a nie 19 czy 18 bo jakieś św i mniej kasy, to fanaberia katolikó i innych pseudo przerw.
(2026.01.19)
Może ktoś mocno oświecony wyjaśni, czemu Orkiestra ze swoim plenerowym działaniem męczy ludzi akurat w styczniu na największym mrozie. Czemu nie można tą zacną imprezę organizować w kwietniu ?????
(2026.01.19)
Często internauci pytają dlaczego miasto pomaga WOŚP i wydaje nasze pieniądze. Odpowiedź jest chyba prosta Zgodnie s ustawą z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym. Rozdział 2 Zakres działania i zadania gminy.. Art.7.1.podpunkt 19.„ W szczególności zadania własne obejmują sprawy współpracy i działalności na rzecz organizacji pozarządowych…” Pod względem prawnym WOŚP działa jako fundacja, co automatycznie zalicza ją do sektora organizacji pozarządowych w Polsce. Dlatego gmina pomaga podobnie jak setki innych gmin..
Czerwony (2026.01.19)

info

3  
  10
Zobaczymy kogo tym razem tfuskanie zmuszą do darmowej roboty dla owsiaka. Wojsko? Policja? Kto jeszcze?
(2026.01.19)