Wybrany wątek opinii

Zobaczymy kogo tym razem tfuskanie zmuszą do darmowej roboty dla owsiaka. Wojsko? Policja? Kto jeszcze?
(2026.01.19)
To nie będzie darmowa robota, jeszcze gorzej - za ich pracę państwo wyłoży pieniądze, czyli my.
(2026.01.19)
Powrót do komentarzy