UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może ktoś mocno oświecony wyjaśni, czemu Orkiestra ze swoim plenerowym działaniem męczy ludzi akurat w styczniu na największym mrozie. Czemu nie można tą zacną imprezę organizować w kwietniu ?????


Anuluj