UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może ktoś mocno oświecony wyjaśni, czemu Orkiestra ze swoim plenerowym działaniem męczy ludzi akurat w styczniu na największym mrozie. Czemu nie można tą zacną imprezę organizować w kwietniu ?????
Może ktoś mocno oświecony wyjaśni, czemu Orkiestra ze swoim plenerowym działaniem męczy ludzi akurat w styczniu na największym mrozie. Czemu nie można tą zacną imprezę organizować w kwietniu ?????