UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No bo nie chcą korzystać z tych Świąt ale skoro zamykają zakład pracy to siedzą wtedy w domu. Co za idiotyczne porównanie. Korzystaj więc ze sprzętu WOŚP i opluwaj zbiórkę. Poczujesz się wtedy pod takim respiratorem czy innym urządzeniu o niebo lepiej a i tak sprzęt trafi do Ciebie.