UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No bo nie chcą korzystać z tych Świąt ale skoro zamykają zakład pracy to siedzą wtedy w domu. Co za idiotyczne porównanie. Korzystaj więc ze sprzętu WOŚP i opluwaj zbiórkę. Poczujesz się wtedy pod takim respiratorem czy innym urządzeniu o niebo lepiej a i tak sprzęt trafi do Ciebie.


Anuluj