Wybrany wątek opinii

Może ktoś mocno oświecony wyjaśni, czemu Orkiestra ze swoim plenerowym działaniem męczy ludzi akurat w styczniu na największym mrozie. Czemu nie można tą zacną imprezę organizować w kwietniu ?????
(2026.01.19)
To nie pierwsze zbiórki w historii świata robione zimą. Nawet w dawnych Niemczech kwestowano zimą
(2026.01.19)
Powrót do komentarzy