Wybrany wątek opinii
Może ktoś mocno oświecony wyjaśni, czemu Orkiestra ze swoim plenerowym działaniem męczy ludzi akurat w styczniu na największym mrozie. Czemu nie można tą zacną imprezę organizować w kwietniu ?????
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
To nie pierwsze zbiórki w historii świata robione zimą. Nawet w dawnych Niemczech kwestowano zimą
Do moderacji
Odpowiedz
3
3