UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
uwierz że wielokrtonie błagałem szefa aby otworzyłem dla mnie i kolegi firmę w czasie świat bo wiecej bym zarobił ale nie mógł i co? jak przypda jakies św. w środku tygodnia to bez sensu rozbicie rytmu, moze urzedasom i robolom to się podoba nie mnie jak lubię swoją pracę i moge pracowąc 5 dni w tyg 22 dni w mc zaliczać to podstawa a nie 19 czy 18 bo jakieś św i mniej kasy, to fanaberia katolikó i innych pseudo przerw.