A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Tralala - Ty zwrócisz jak będziesz leżał w szpitalu.
Co roku te same ględzenie i narzekanie ! Ile jeszcze wam trzeba lat by spoważnieć i nie marudzić ? Proszę nosić w dokumentach zapis o nie korzystaniu ze sprzętu WOŚP ?
dla zainteresowanych - przejrzycie raport finansowy spółki owsiaka ZŁOTY MELON. Na czysto zarobiła 17 milionów złotych.
70% przeznaczono na potrzeby wielkiej orkiestry.30% czyli prawie 5 mln podzielono między udziałowców jako zysk.
Wymaga to komentarza?
@Jacyna - A to potrafisz udowodnić? Tacy jak ty na to nie płacą. Towarzyszu kafel a może beton.
Dlaczego media typu portel zamieszczają w ostatnich dniach tak wiele artykułów poświęconych wośp-owi? O działaniach charytatywnych innych organizacji, które działają dłużej, cały rok, obejmują więcej ludzi pomocą, zbierają nieporównywalnie więcej środków finansowych na wsparcie potrzebujących, jak np Caritas i wiele innych - portel nie pisze prawie wcale?
Śmieszy mnie twierdzenie, że ci co nie dają na owsiaka albo nie popierają czy krytykują wośp powinni nosić kwity, że w razie W mają ich nie leczyć na sprzęcie owsiakowym. To tak samo jakby powiedzieć osobom niewierzącym, że mają nie korzystać z dni wolnych w Święta Bożego Narodzenia.
Jak wyje? Pytam po prostu, to chyba nie jest jakaś tajemnica. Bez jakichkolwiek spin itp. Czy WOŚP zwróci czy miasto jednak sponsoruje WOŚP. Jeśli tak to na jakiej podstawie - proszę o artykuły.
@Tralala - Wstydź się ale tacy jak Ty wstydu nie maja.