UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ale bzdurny argument zwolenników. Nie płacisz nie korzysta. Ja nie wspieram wośp nie popieram ale ze sprzetu skorzystam bo skoro ejst w szpitalu to znaczy że jest ze spzitala NFZ ZUS opłacam, podatki płacę a obowiazkiem państwa jest zapewienie obywatelom leczenia i kropka. To czy chce czy nie nie ważne, i tak musza mnie wyleczyć tym sprzeete który jest i nie obchodzi mnie nakjejka na sprzecie hehe nie wspieram korzystam i dobrze mi z z tym. Prosze mnie leczyć z nakljeką wośp pomimo żę mam ich w nmosie haha jak oni nam to my im, pełna hipkryzja z mojej strony a jaak :) mam byc zdrowy!