UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale bzdurny argument zwolenników. Nie płacisz nie korzysta. Ja nie wspieram wośp nie popieram ale ze sprzetu skorzystam bo skoro ejst w szpitalu to znaczy że jest ze spzitala NFZ ZUS opłacam, podatki płacę a obowiazkiem państwa jest zapewienie obywatelom leczenia i kropka. To czy chce czy nie nie ważne, i tak musza mnie wyleczyć tym sprzeete który jest i nie obchodzi mnie nakjejka na sprzecie hehe nie wspieram korzystam i dobrze mi z z tym. Prosze mnie leczyć z nakljeką wośp pomimo żę mam ich w nmosie haha jak oni nam to my im, pełna hipkryzja z mojej strony a jaak :) mam byc zdrowy!