Wybrany wątek opinii
Śmieszy mnie twierdzenie, że ci co nie dają na owsiaka albo nie popierają czy krytykują wośp powinni nosić kwity, że w razie W mają ich nie leczyć na sprzęcie owsiakowym. To tak samo jakby powiedzieć osobom niewierzącym, że mają nie korzystać z dni wolnych w Święta Bożego Narodzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
16
7
No bo nie chcą korzystać z tych Świąt ale skoro zamykają zakład pracy to siedzą wtedy w domu. Co za idiotyczne porównanie. Korzystaj więc ze sprzętu WOŚP i opluwaj zbiórkę. Poczujesz się wtedy pod takim respiratorem czy innym urządzeniu o niebo lepiej a i tak sprzęt trafi do Ciebie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7