UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Śmieszy mnie twierdzenie, że ci co nie dają na owsiaka albo nie popierają czy krytykują wośp powinni nosić kwity, że w razie W mają ich nie leczyć na sprzęcie owsiakowym. To tak samo jakby powiedzieć osobom niewierzącym, że mają nie korzystać z dni wolnych w Święta Bożego Narodzenia.