UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego media typu portel zamieszczają w ostatnich dniach tak wiele artykułów poświęconych wośp-owi? O działaniach charytatywnych innych organizacji, które działają dłużej, cały rok, obejmują więcej ludzi pomocą, zbierają nieporównywalnie więcej środków finansowych na wsparcie potrzebujących, jak np Caritas i wiele innych - portel nie pisze prawie wcale?