UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dla zainteresowanych - przejrzycie raport finansowy spółki owsiaka ZŁOTY MELON. Na czysto zarobiła 17 milionów złotych. 70% przeznaczono na potrzeby wielkiej orkiestry.30% czyli prawie 5 mln podzielono między udziałowców jako zysk. Wymaga to komentarza?

unduś

Anuluj