UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dla zainteresowanych - przejrzycie raport finansowy spółki owsiaka ZŁOTY MELON. Na czysto zarobiła 17 milionów złotych. 70% przeznaczono na potrzeby wielkiej orkiestry.30% czyli prawie 5 mln podzielono między udziałowców jako zysk. Wymaga to komentarza?
unduś