UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co roku te same ględzenie i narzekanie ! Ile jeszcze wam trzeba lat by spoważnieć i nie marudzić ? Proszę nosić w dokumentach zapis o nie korzystaniu ze sprzętu WOŚP ?
Co roku te same ględzenie i narzekanie ! Ile jeszcze wam trzeba lat by spoważnieć i nie marudzić ? Proszę nosić w dokumentach zapis o nie korzystaniu ze sprzętu WOŚP ?