UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co roku te same ględzenie i narzekanie ! Ile jeszcze wam trzeba lat by spoważnieć i nie marudzić ? Proszę nosić w dokumentach zapis o nie korzystaniu ze sprzętu WOŚP ?


Anuluj