UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Śmieszy mnie twierdzenie, że ci co nie dają na owsiaka albo nie popierają czy krytykują wośp powinni nosić kwity, że w razie W mają ich nie leczyć na sprzęcie owsiakowym. To tak samo jakby powiedzieć osobom niewierzącym, że mają nie korzystać z dni wolnych w Święta Bożego Narodzenia.