Wybrany wątek opinii

To co miało być w sylwestra będzie z okazji owsiakowej imprezy. Bo PO co ludziom zabawa sylwester muzyka rozrywka ?... widać dla '''prezydenta''' owsiak jest ważniejszy jak całe społeczeństwo tej mieściny.
(2026.01.19)
Ty jesteś nijaki, nie należysz do społeczeństwa !
(2026.01.19)
Co roku te same ględzenie i narzekanie ! Ile jeszcze wam trzeba lat by spoważnieć i nie marudzić ? Proszę nosić w dokumentach zapis o nie korzystaniu ze sprzętu WOŚP ?
(2026.01.19)
Dobrze powiedziane.
Macie honor? (2026.01.19)
@Macie honor? - Proszę z moich podatków nie finansować tej imprezy, marszów "równości", marszów czerwonych błyskawic itp.
maciehonor? (2026.01.20)
Powrót do komentarzy