Wybrany wątek opinii
To co miało być w sylwestra będzie z okazji owsiakowej imprezy. Bo PO co ludziom zabawa sylwester muzyka rozrywka ?... widać dla '''prezydenta''' owsiak jest ważniejszy jak całe społeczeństwo tej mieściny.
Do moderacji
Odpowiedz
25
18
Ty jesteś nijaki, nie należysz do społeczeństwa !
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
Co roku te same ględzenie i narzekanie ! Ile jeszcze wam trzeba lat by spoważnieć i nie marudzić ? Proszę nosić w dokumentach zapis o nie korzystaniu ze sprzętu WOŚP ?
Do moderacji
Odpowiedz
13
20
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@Macie honor? - Proszę z moich podatków nie finansować tej imprezy, marszów "równości", marszów czerwonych błyskawic itp.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1