UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dla zainteresowanych - przejrzycie raport finansowy spółki owsiaka ZŁOTY MELON. Na czysto zarobiła 17 milionów złotych. 70% przeznaczono na potrzeby wielkiej orkiestry.30% czyli prawie 5 mln podzielono między udziałowców jako zysk. Wymaga to komentarza?

unduś