UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mi wystarczą rabaty na bilety ZKM. A rabaty są zapewne tam, gdzie właściciel zgłosił się jako uczestnik programu. Widocznie stacje paliw nie są chętne, skoro nie ma rabatu.
Mi wystarczą rabaty na bilety ZKM. A rabaty są zapewne tam, gdzie właściciel zgłosił się jako uczestnik programu. Widocznie stacje paliw nie są chętne, skoro nie ma rabatu.