UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mi wystarczą rabaty na bilety ZKM. A rabaty są zapewne tam, gdzie właściciel zgłosił się jako uczestnik programu. Widocznie stacje paliw nie są chętne, skoro nie ma rabatu.


Anuluj