UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Obywatel XYZ - Tacy jak ty, których życiową filozofią jest powiedzenie, że "za darmo to uczciwa cena" powinni wyjeżdżać z Elbląga jak najszybciej. Nie szantażuj nas typie, tylko myk do szafy po walizki.
@Obywatel XYZ - Tacy jak ty, których życiową filozofią jest powiedzenie, że "za darmo to uczciwa cena" powinni wyjeżdżać z Elbląga jak najszybciej. Nie szantażuj nas typie, tylko myk do szafy po walizki.