UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Obywatel XYZ - Tacy jak ty, których życiową filozofią jest powiedzenie, że "za darmo to uczciwa cena" powinni wyjeżdżać z Elbląga jak najszybciej. Nie szantażuj nas typie, tylko myk do szafy po walizki.


Anuluj