UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Warto dodać że trzeba być jeszcze zameldowanym w elblągu od ponad roku ponieważ zamieszkanie biorą na podstawie adresu podanym na PIC-ie. Więc kolejna grupa elblążan odpada z programu.
Warto dodać że trzeba być jeszcze zameldowanym w elblągu od ponad roku ponieważ zamieszkanie biorą na podstawie adresu podanym na PIC-ie. Więc kolejna grupa elblążan odpada z programu.