A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@vpl - Racja! Jarosław Gowin jak był w Elblągu to powiedział na starym mieście będąc na moście ze tu płynie Wisła. Na swoim koncie na Twitterze Jarosław Gowin zamieścił wpis, który zawierał stwierdzenie: "Przez Elbląg płynie Wisła".
Chłopie to dopiero 3 miesiące działa
facet 45 lat przepracował, zakładając że zaczął jajko 18 latek ma 63,fakt w okressie ochronnym, ale nie dotyczy upadłości. A zatem ma prawo prezejść nz zasiłek porzedemerytalny i być beneficjentem urzędu pracy. Poniżyłeś gościa, przeproś!
Bzdury piszesz. Wyrobiłam jako emerytka kartkę mieszkańca w kilka minut. Pani zerknęła tylko na PIT, zeskanowała moje zdjęcie i oddała. Wypełniłam formularz i gra gitara. Pozdrawiam.