44
14.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@vpl - Racja! Jarosław Gowin jak był w Elblągu to powiedział na starym mieście będąc na moście ze tu płynie Wisła. Na swoim koncie na Twitterze Jarosław Gowin zamieścił wpis, który zawierał stwierdzenie: "Przez Elbląg płynie Wisła".
(2026.01.15)
Chłopie to dopiero 3 miesiące działa
(2026.01.16)
facet 45 lat przepracował, zakładając że zaczął jajko 18 latek ma 63,fakt w okressie ochronnym, ale nie dotyczy upadłości. A zatem ma prawo prezejść nz zasiłek porzedemerytalny i być beneficjentem urzędu pracy. Poniżyłeś gościa, przeproś!
(2026.01.16)
Bzdury piszesz. Wyrobiłam jako emerytka kartkę mieszkańca w kilka minut. Pani zerknęła tylko na PIT, zeskanowała moje zdjęcie i oddała. Wypełniłam formularz i gra gitara. Pozdrawiam.
J124 (2026.01.22)