UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdańska Organizacja turystyczna, operator karty mieszkańca w Gdańsku, zerwała umowę z siecią tych stacji w 2022.roku. Jedyna stacja oferująca rabaty w Gdańsku to Stacja Foodhall. Szach mat 😂😂😂
Gdańska Organizacja turystyczna, operator karty mieszkańca w Gdańsku, zerwała umowę z siecią tych stacji w 2022.roku. Jedyna stacja oferująca rabaty w Gdańsku to Stacja Foodhall. Szach mat 😂😂😂