UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdańska Organizacja turystyczna, operator karty mieszkańca w Gdańsku, zerwała umowę z siecią tych stacji w 2022.roku. Jedyna stacja oferująca rabaty w Gdańsku to Stacja Foodhall. Szach mat 😂😂😂


Anuluj