UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już kiedyś pisałem, ale tym mniej rozgarniętym z was mogę powtórzyć jeszcze raz. Karta Mieszkańca powoduje możliwość skorzystania ze zniżki na bilet miesięczny (u mnie normalny) w wysokości 16 zł miesięcznie. W sumie daje to 192 zł zniżki rocznie, więc można powiedzieć, że 2 miesiące w roku jeździcie za darmo, w porównaniu z tymi, którzy karty nie mają i nie mogą skorzystać ze zniżki. Ze zniżki na basen też niedługo skorzystam. Wprawdzie nie chodzę tam na tyle często, żeby mieć aż te 60 procent zniżki, ale dla maniaków pływania bywających tam częściej niż ja, te 60 procent to naprawdę dobra opcja. Jeśli jeszcze nie rozumiecie - marudźcie dalej filozofowie.

KibiczProstej

Anuluj