Wybrany wątek opinii

Warto dodać że trzeba być jeszcze zameldowanym w elblągu od ponad roku ponieważ zamieszkanie biorą na podstawie adresu podanym na PIC-ie. Więc kolejna grupa elblążan odpada z programu.
(2026.01.14)
Dlaczego ludzie na portelu rozpowszechniają fake newsy ?
Chat już wie (2026.01.14)
Powrót do komentarzy