Wybrany wątek opinii
Warto dodać że trzeba być jeszcze zameldowanym w elblągu od ponad roku ponieważ zamieszkanie biorą na podstawie adresu podanym na PIC-ie. Więc kolejna grupa elblążan odpada z programu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Do moderacji
Odpowiedz
1
0