56
12.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jednym słowem Biedlag w pełnej krasie. Jeszcze niech wróci zakaz przeganianie krów przed UM i zwijanie asfaltu po 16 bo się zniszczy.... Tragediaaa
(2026.01.12)

info

2  
  3
Mam prawie 70 na karku, więc trochę pamiętam. W dzieckowych latach, obojętnie, czy jadąc pociągiem, czy PKS-em, przy drogach, torach można było zauważyć stojące "parkany". Latem stały pogromadzone po 5,10,15 sztuk. Po co? Ano po to, aby zimą służba drogowa, czy też kolejowa mogły z nich budować "płot", który zapobiegał nawiewaniu śniegu z pól na drogi i tory. Proste rozwiązanie, które może nie zawsze działało, ale było na 100% pomocne.
Hanut (2026.01.12)

info

3  
  0
@Poinformowany - Ty reguł logiki i konstruktywnych wniosków byś nie uświadczył, nawet gdyby cię w zadek kopneły, "myślący samodzielnie" od siedmiu boleści
Eddie V. (2026.01.12)
Bo teraz jest spółka która zarządza pociągami spółka od trakcji elektrycznej spółka od torów spółka od dworców spółka od sprzedaży biletów spółka od odsnieżania
(2026.01.12)

info

3  
  0
Ewa M. trudno Bieńkowska powiedziała że taki mamy klimat
(2026.01.12)

info

4  
  1
@jawamwójtaniewybierałem - Zawsze możesz poprosić o azyl u proputinowskiego paprykarza towarzyszu polexit
Nielubiekaczek (2026.01.12)
a przy rybackiej koło kosmetyczki, tam od żabki zasypane na amen, mało dzisiaj nie spadłam ze schodów... samo centrum starego miasta dramat...
(2026.01.12)

info

2  
  0
Tak to jest jak POLREGIO nie dba i nie inwestuje w nowy tabor, codziennie odwołane pociągu przez brak taboru...
Mech (2026.01.12)

info

1  
  0
@Eddie V. - Co za wrażliwy język miłości i szacunku. A za chwilę lament będzie jazgot na "mowę nienawiści". GRATULUJĘ!
Poinformowany (2026.01.12)
@Poinformowany - "Zmień media, bo te propagandowe cię ogłupiają" - Są na prawdę w Polsce nieogłupiające media? JAKIE, bo nie znam takich?
(2026.01.12)