Wybrany wątek opinii
Pieniędzy brakuje na wszystko deficyt największy w III RP 272 miliardy zł. I gdzie są te pieniądze?... płacimy Niemcom za II wojnę światową czy zakopujemy w Zakopanem?
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@gdzie są te pieniądze?... W mediach piszą że prawie 100 mld rząd przeznaczył na same ODSETKI od deficytu który zrobił pis.30 mld rząd musiał dać na 13ki.30 mld na KRUS.10 mld na górnictwo. Kilka dużych baniek dostał kościół. No i się rozeszła kasa
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@Czas zaciskać pasa - Zmień media, bo te propagandowe cię ogłupiają. Myśl samodzielnie, na podstawie własnych obserwacji, reguł logiki i wyciągaj konstruktywne wnioski.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@Poinformowany - Ty reguł logiki i konstruktywnych wniosków byś nie uświadczył, nawet gdyby cię w zadek kopneły, "myślący samodzielnie" od siedmiu boleści
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Eddie V. - Co za wrażliwy język miłości i szacunku. A za chwilę lament będzie jazgot na "mowę nienawiści". GRATULUJĘ!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Poinformowany - "Zmień media, bo te propagandowe cię ogłupiają" - Są na prawdę w Polsce nieogłupiające media? JAKIE, bo nie znam takich?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1