Wybrany wątek opinii

Pieniędzy brakuje na wszystko deficyt największy w III RP 272 miliardy zł. I gdzie są te pieniądze?... płacimy Niemcom za II wojnę światową czy zakopujemy w Zakopanem?
(2026.01.12)
@gdzie są te pieniądze?... W mediach piszą że prawie 100 mld rząd przeznaczył na same ODSETKI od deficytu który zrobił pis.30 mld rząd musiał dać na 13ki.30 mld na KRUS.10 mld na górnictwo. Kilka dużych baniek dostał kościół. No i się rozeszła kasa
Czas zaciskać pasa (2026.01.12)
@Czas zaciskać pasa - Zmień media, bo te propagandowe cię ogłupiają. Myśl samodzielnie, na podstawie własnych obserwacji, reguł logiki i wyciągaj konstruktywne wnioski.
Poinformowany (2026.01.12)
@Poinformowany - Ty reguł logiki i konstruktywnych wniosków byś nie uświadczył, nawet gdyby cię w zadek kopneły, "myślący samodzielnie" od siedmiu boleści
Eddie V. (2026.01.12)
@Eddie V. - Co za wrażliwy język miłości i szacunku. A za chwilę lament będzie jazgot na "mowę nienawiści". GRATULUJĘ!
Poinformowany (2026.01.12)
@Poinformowany - "Zmień media, bo te propagandowe cię ogłupiają" - Są na prawdę w Polsce nieogłupiające media? JAKIE, bo nie znam takich?
(2026.01.12)
Powrót do komentarzy