56
12.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@gdzie są te pieniądze?... W mediach piszą że prawie 100 mld rząd przeznaczył na same ODSETKI od deficytu który zrobił pis.30 mld rząd musiał dać na 13ki.30 mld na KRUS.10 mld na górnictwo. Kilka dużych baniek dostał kościół. No i się rozeszła kasa
Czas zaciskać pasa (2026.01.12)
@Zegarmistrz Światła - A do szkoły to Ty chodziłeś czy chodziłaś i historii to tam nie było ????
(2026.01.12)
W pańswtwie rzadzonym przez KO, nic nie dizała, nic sie nie opłaca, wzystko jest byle jakie, nierentowne. Państwo z dykty prowadzone przez niemca.
jawamwójtaniewybierałem (2026.01.12)
Utrudnienia są również na chodnikach ponieważ nie są odśnieżane odpowiednio do chodzenia
(2026.01.12)

info

4  
  0
Ulice trzeba odśnieżać żeby samochody jeździły ale o pieszych miasto już nie zadba
(2026.01.12)

info

4  
  2
Pytanie Dworzec PKP ELBLĄG dlaczego tablica na dużym holu nie działa już od kilku miesięcy i czemu zdjęte są tablice w tunelach ? Jak na wsi masakra zero i formacji tragedia.....
Jarek 9 (2026.01.12)

info

11  
  0
@Czas zaciskać pasa - Zmień media, bo te propagandowe cię ogłupiają. Myśl samodzielnie, na podstawie własnych obserwacji, reguł logiki i wyciągaj konstruktywne wnioski.
Poinformowany (2026.01.12)
Jednym słowem Tuskolandia i Bjlandia.... nieuchronnie idziemy ku przepaści. Gdzie on znalazł tych ministrów na Allegro ? Przez POnad dwa lata tych ''''rządów'''' nie zrobili dla Polski kompletnie NIC.
(2026.01.12)

info

4  
  8
po co mają tu przyjeżdżać? pociągi nie jeżdżą, informacja turystyczna zamknięta do odwołania. Tu nie ma co robić
(2026.01.12)

info

2  
  4
Kiedy będą windy na tych peronach. Dosyc wsi.
(2026.01.12)

info

5  
  3