56
12.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten elbląski dworzec to porażka, nawet jak na takie miasto. Perony gdzie króluje wiatr a nie pociągi, w budynku czynna jedna kasa, sklep z totolotkiem i poczekalnia dla garstki osób - która nie zawsze jest czynna.
Smutne (2026.01.12)
@Zegarmistrz Światła - Zegarmistrzu świata już idą po ciebie, więc bądż jasny i gotowy
(2026.01.12)
Jedź do Japonii i zobacz jak kursująpociągi! A u nasd sięk.. a nie da
(2026.01.12)
Perony drogi zasypane pociągi jeżdżą jak chcą wszystko sprzedane... płyniemy prosto na górę lodową.. a tvn i tvp info gra do końca.
(2026.01.12)

info

4  
  2
@pis to stan umysłu - O właśnie! Ale podział w główce musi istnieć. Nie prawdaż? I tak po zaszczepieniu tutaj wspomnianego, robią z nami co chcą. Nawet nie dopuszczasz do świadomości tego, że ktoś może to mieć zupełnie tam, gdzie słońce nie dochodzi. Twój podpis wyjaśnił wszystko. Tak trzymaj! I czuj się dobrze.
(2026.01.13)
Utrudnienia? Czyli wszystko stoi? No nie może być. Planeta płonie, drogi są przejezdne i czyste, jest bezpiecznie i w sklepach coraz taniej, bo ja kocham tfuska i uwierzę w każdą bzdurę!
(2026.01.13)

info

1  
  1