UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam prawie 70 na karku, więc trochę pamiętam. W dzieckowych latach, obojętnie, czy jadąc pociągiem, czy PKS-em, przy drogach, torach można było zauważyć stojące "parkany". Latem stały pogromadzone po 5,10,15 sztuk. Po co? Ano po to, aby zimą służba drogowa, czy też kolejowa mogły z nich budować "płot", który zapobiegał nawiewaniu śniegu z pól na drogi i tory. Proste rozwiązanie, które może nie zawsze działało, ale było na 100% pomocne.

Hanut

Anuluj